Únor 2015

Běhám, běžíš, běžíme

21. února 2015 v 18:58 | Chearline |  Z mého života

Zkusila bych co nejstručněji shrnout tento týden. Minulou sobotu u mě spala kamarádka a asi do 2 do rána jsme skypovali s bratrancem. Ten šel pak na omegle, dal si paruku, obmotal hlavu toaleťákem a děsil lidi. Potom ještě zpíval bejby. Řeknu vám, umírali jsme u toho. :DD V neděli nic zajímavého. V pondělí jsem spolu se spolužačkou a dalšíma debilama ze třídy vyrazila na průmku na kroužky, které tam probíhají tak 2x do měsíce. Přemýšlím že bych tam šla na ekonomku a ty kroužky by mi dali plusy na přijímačkách. Se spolužačkou jsme chtěli jít na design, ale spolužáci chtěli na Mechaniku a robotiku, tak že půjdeme s nima a oni pak s náma půjdou na ten design. Dostali jsme za úkol postavit robůtka z lega (pro upřesnění, jedna ta krabice stála asi tak 10 tisíc :D). Zkoušeli jsme najít návod, ale všichni nám trvdili že žádný není že můžeme postavit cokoliv. Celou hodinu jsme se snažili přimontovat tomu kolečka. :DDD Pak nám kluci dali konečně návod, takže za zbylou půl hodinu jsme měli asi první 3 kroky. :D


Zeptej se mě!

19. února 2015 v 19:32 | Chearline |  Zjisti víc

Ahoj! :) Zítra, pokud nebude stávkovat zrcadlovka, natočím další video. Ještě nevím na jaké téma, mám jich víc, takže se ještě rozhodnu. :) A nyní máte možnost se mě úplně na cokoliv zeptat, buď sem do komentářů, nebo na můj ASK. Na všechny odpovědi bych odpověděla ve videu, které bych natočila tento víkend nebo během příštího týdne. Ale zase se musí zapojít více lidí, asi chápete že nebudu točit videoodpověď, když tu budou 3 otázky. :D Tak se ptejte (otázek můžete mít kolik chcete)! :)

Nejsem perfektní. No a co?

11. února 2015 v 20:44 | Chearline |  Úvahy

Ahoj. Nevěděla jsem kam tento článek zařadit, ale protože je to spíš slohovka, dám ho do rubriky úvahy. Dnešní den mě nakopl tento článek napsat..


Nákupy | Únor 2015

7. února 2015 v 22:06 | Chearline |  Moje nákupy
Dnes jsme konečně k mému svátku a částečně ještě k vysvědčení vyrazili na nákupy a jeli jsme rovnou do Jihlavy co city parku. :) Bohužel u nás je málo obchodů a malý výběr, takže když už chci vybrat něco alespoň trochu pořádného, citypark je nejlepší volba. Hrozně moc jsem si chtěla koupit džínovou košili a našla jsem jich hned několik. Ale byli hodně drahé.. Nakonec jsem si místo ní koupila spoustu jiných krásných věcí. :) Omlouvám se, že věci nejsou nějak hvězdně nafocené ani dobře složené, ale potřebovala jsem je rychle nafotit. :D A kvůli špatnému osvětlení fotky opravdu hodně zkreslují nejen barvy. :/

Věci jsme koupili v mých třech nejoblíbenějších obchodech tam - Gate, New Yorker a Tally Weijl. :)

Předsudky

4. února 2015 v 23:10 | Chearline |  Téma týdne

Předsuky byly, jsou a budou naprosto běžnou součástí našeho života. Ať už chceme nebo ne. Mnohdy si to ani neuvědomujeme. Bohužel vždycky byl nejdůležitější vzhled a podle vzhledu také hodnotíme. Jdeme po ulici, potkáme nějakého člověka a hned si řekneme; ta je hezká, určitě se tahá s každým druhým, ten je tlustý, určitě se jen cpe před televizí nebo cikán, bůh ví kolik má sourozenců! A neříkejte, že vám tohle neběží hlavou, když takové lidi potkáte. Prostě je ,,vyhodnotíte", ikdyž je neznáte, v životě jste s nimi nepromluvili ani slovo a vůbec nevíte jak se chovají. Když takto hodnotíme lidi, se kterými se pravděpodobně v životě už neuvidíme nebo s nima nepromluvíme, je to nejspíš docela jedno. Ale když takto začnete hodnotit člověka, se kterým se budete vídat téměř každý den, už to tak jedno není. Je to jako když nastoupí nový spolužák do třídy. Většinou ho třída nepřijme hned mezi sebe, protože třeba jim na první pohled připadal nesympatický, zlý nebo vypadal jinak. Přitom to samozřejmě vůbec nemusí být pravda a může to být skvělý člověk.

Jsou to ale i takové ty ,,nevinné" narážky, které běžne používáme. Nojo, ženská za volantem. Pražák, co čekat. Takové lidi většinou odsoudíme už jen proto, že patří do té skupiny, kterou nemáme rádi. To ale taky není správné, když jste tomu člověku nedali šanci předvést se nebo se sním blíže seznámit. Jenomže jak už jsem zmínila, předsudky byli, jsou a budou a s tím jen tak nic nenaděláme. Nejlepší bude, aby se nad tím každý zkusil zamyslet a příště neodsoudit člověka při prvním pohledu. :)


"VLOG" Z PAŘÍŽE

4. února 2015 v 19:55 | Chearline |  Moje tvorba
Když už jsem včera přidávala ty fotky z Paříže, vzpomněla jsem si i na videa co jsem natáčela, takže jsem je sestříhala a udělala z nich něco na způsob vlogu. :) Jelikož tam ale moc nemluvím a nejsou tam díky bohu záběry na mě, tak je to vlog v uvozovkách. :D Nebyl zrovna prostor a čas k nějakému vykecávání, vzhledem k tomu že jsme tohle všechno museli stihnout za dva dny. Budu ráda když se mrknete, případně dáte like nebo odběr. :)

Zítra možná natočím další video, možná TAG nebo na nějaké určité téma. :)

Paříž 2014

3. února 2015 v 18:46 | Chearline |  Fotogalerie
Ahoj. Sice jsou to už skoro 2 měsíce, co jsem toto krásné město navštívila, ale myslím si, že stojí za to sem ty fotky dát. :) Doufám že se budou líbit.

Naše úplně první zastávka - Invalides.


Ostatní

2. února 2015 v 18:37 | Chearline


Móda

2. února 2015 v 18:36 | Chearline


Píšu

2. února 2015 v 18:15 | Chearline