Kdo jsem?

2. února 2015 v 17:54 | Chearline

» Pro začátek by asi stačilo, že jsem člověk. Překvapení? No, ani bych neřekla. Šílenec, který vládne tomuto blogu pod přezdívkou Chearline spatřil světlo světa 5.9. 2000. Ano, počítáte správně, letos mi bude 3547 let. Jsem špinavá blondýna s modrýma očima. Někdy na mě ta blondýna sedí, protože neumím logicky uvažovat => nejde mi matika. Jdou mi ale zase docela dobře jazyky a jiné předměty. Jsem hrozně praštěná a málokdy se dokážu chovat normálně. Občas dokážu vybuchnout kvůli úplné kravině. Miluju zvířata, focení a svoje kamarády. A taky smích! Ráda kreslím. Nejoblíbenější barvy jsou fialová, tyrkysová a oranžová. Nesnáším nafoukané a bezohledné lidi. Poslouchám převážně OneRepublic, Simple Plan, občas i Green Day nebo Linkin Park. Ale samozřejmě je toho ještě spousty. :) Naopak nemám v oblibě One Direction, Justina Biebera a jim podobné. V prosinci 2014 se mi splnil sen a navštívila jsem mé vysněné město - Paříž. Mám v plánu samozřejmě ještě spousty dalších měst a zemí. Další docela užitečná informace o mě, že se téměř 6 rokem věnuji jízdě na koni. Jezdím sice jenom rekreačně, ale do budoucna bych si chtěla složit licenci a dostat se někam dále. A také doufám, že se mi letos konečně splní sen a pořídím si vlastního koně.
Doma mám dva psy jménem Britt (Německý ovčák) a Charlie (Border kolie). A hádáte správně, od Charlieho jsem si odvodila svojí přezdívku - Chearline. Nechodíme spolu sice na cvičák ani nejezdíme na závody, ale zkoušíme agility a canicross.
Jsem spíš optimista, ale jak v čem. Dokážu být opravdu neskutečně moc otravná a lézt lidem na nervy. Mám takové celoživotní předsevzetí a to je, že chci v životě něco dokázat, aby si mě lidé pamatovali. Možná právě proto jsem začala natáčet videa na YouTube, i když mě stejně nikdo nesleduje. :D To by bylo asi tak všechno o mé osobě. :)

» Kontakty

chearlinetv@email.cz

Po dohodě zašlu na e-mail
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama