Z mého života

Informačka

1. května 2015 v 23:58 | Chearline

Ahooj!
Áno, skutečně jsem to já. Za celý duben ani jeden příspěvek, potlesk prosím.. (y) No shrňme to jednoduše, začátkem dubna se mi rozbil noťas a od té doby nejde a už asi ani nepůjde. Celý měsíc tedy přežívám na mobilu a teď když šel táta fandit do hospody, tak jsem na jeho notebooku. Dneska mi táta chtěl dát noťas, který mi před rokem zabavil (a já pak rozchodila ten, který je teď rozbitý :DD) no jenže jaksi "trošku" mu nefunguje klávesnice.. No prostě paráda. Těžko říct, kdy bude OK. Každopádně jednou věcí jsem si téměř na 100% jistá - nový notebook nebude. Už jsem se s tím smířila. -.-
Ale tak aby se neřeklo, zkusím nějak shrnout měsíc duben. :)

Jaro je tu!

29. března 2015 v 18:55 | Chearline

Ahoj!
Ozývám se skoro po měsíci. Moc se za to omlouvám, ale když prostě nemáte náladu psát, tak je to o ničem se do toho nutit. Možná bych to měla tak nějak srhnout. Itálie byla naprosto parádní, nádherné počasí, krásné sjezdovky, spoustu výborného jídla a super lyžování. Co víc si přát. Mám spousty fotek a videí, ze kterých jsem už sestříhala vlog. :)

Ta menší pauza od blogu mi si myslím prospěla. :) 20.3. jsem se jela s tátou podívat na mého snad budoucího koně (poníka) Ebyho. :) Doufám, že už v dubnu by mohl být můj. Jinak sem asi nemám co psát, jen sem vám hodím nová videa na youtube, pokud jste je ještě neviděli. :)

Vítej Itálie!

6. března 2015 v 23:18 | Chearline

Ahooj. ^^ Omlouvám se za akvitu, ale tento týden pro mě byl hodně náročný. A psaní na blog bylo to poslední, na co jsem myslela. Bohužel se za poslední měsíc u mě vyskytl zdravotní problém, který se ještě do minulého týdne dal snášet, ale posledních pár dní docela dost trpím. Nechci sem přesně psát o co jde, jelikož je to hodně osobní, ale souvisí to s chozením na záchod.. Ačkoliv to asi zní vtipně, vtipné to opravdu není a občas skoro brečím bolestí. S močákem to nesouvisí. No a k tomu jsem pochopitelně ještě nachlazená. Nejlepší kombinace jak vyrazit do Itálie na hory. (y) Ale těším se tam už celý rok co jsem tam byla naposledy, takže to rušit fakt nechci. Vyrážíme zítra ve 4 ráno, no jsem zvědavá jak budu vstávat. :D Bohužel letos s námi nejedou známí a s nimi moje dobrá kámoška, se kterou si moc rozumíme a podnikáme společné výlety jako jsou právě hory, kola, termální lázně nebo jen návštěvy atd. Ale bohužel se musí učit na přijímačky, taky mě to za rok čeká. :/

Ještě jsem zapomněla zmínit, že od včerejška je ze mě čistá blond. :D :) Uvažovala jsem nad tím už delší dobu, říkala jsem si jestli bych neudělala kravinu.. Ale je fakt, že kadeřnice by mi to rozmluvila. Šla jsem na ostříhání, takže se to rovnou spojilo i s tou barvou. Jsem s tím spokojená a zatím mi to všichni jen chválili. :)
Prosím, držte mi pěsti ať nedojde k žádným komplikacím ohledně té mé ,,záležitosti". Hned jak se vrátíme půjdeme k doktorovi.. Opravdu jsem se to styděla říct mamce, teď lituju že jsem to neřekla dřív. Je to neuvěřitelné, jak se na vás ta psychika projeví. Je to taková docela trapná záležitost. Sice si v hlavě řeknete "No vždyť je to mamka, prostě jí to řeknu a nemám se za co stydět." ale tělo prostě neoklamete. Jak jsem to mamce řekla, začala jsem se celá klepat, bylo mi špatně od žaludku a skoro jsem brečela. Věřte mi, nepřála bych to opravdu nikomu. No ale to je jedno.
Dneska jsem natáčela ask, ale je to dlouhé video a neměla jsem nárok ho sestříhat, natož renderovat a dát na YT. :D Takže bude až přijedeme a budu točit i vlog. :) Pak určitě napíšu článek jak tam bylo. Mějte se papa.


Běhám, běžíš, běžíme

21. února 2015 v 18:58 | Chearline

Zkusila bych co nejstručněji shrnout tento týden. Minulou sobotu u mě spala kamarádka a asi do 2 do rána jsme skypovali s bratrancem. Ten šel pak na omegle, dal si paruku, obmotal hlavu toaleťákem a děsil lidi. Potom ještě zpíval bejby. Řeknu vám, umírali jsme u toho. :DD V neděli nic zajímavého. V pondělí jsem spolu se spolužačkou a dalšíma debilama ze třídy vyrazila na průmku na kroužky, které tam probíhají tak 2x do měsíce. Přemýšlím že bych tam šla na ekonomku a ty kroužky by mi dali plusy na přijímačkách. Se spolužačkou jsme chtěli jít na design, ale spolužáci chtěli na Mechaniku a robotiku, tak že půjdeme s nima a oni pak s náma půjdou na ten design. Dostali jsme za úkol postavit robůtka z lega (pro upřesnění, jedna ta krabice stála asi tak 10 tisíc :D). Zkoušeli jsme najít návod, ale všichni nám trvdili že žádný není že můžeme postavit cokoliv. Celou hodinu jsme se snažili přimontovat tomu kolečka. :DDD Pak nám kluci dali konečně návod, takže za zbylou půl hodinu jsme měli asi první 3 kroky. :D

 
 

Reklama